Hledat
Wprowadzenie > O nas > Blog > Detail blogu Sklepy 24/7 otwierają nową erę

Sklepy 24/7 otwierają nową erę

Od marca 2023 roku zmieniamy sposób, w jaki robimy zakupy w czeskich sklepach – i to dosłownie. Projekt Futureshop24/7 oferuje możliwość robienia zakupów w dowolnym momencie bez konieczności korzystania z pomocy obsługi, niezależnie od pory dnia, dnia tygodnia, a nawet świąt.

Pierwszymi sklepami, które przyjęły tą rewolucyjną koncepcję 24/7, były sklepy koncentrujące się na artykułach spożywczych i towarach codziennego użytku. Sklepy te z powodzeniem zweryfikowały, że ten nowy sposób robienia zakupów nie jest tylko fikcją, ale prawdziwym i popularnym sposobem robienia zakupów.

Klienci i sprzedawcy reagują z entuzjazmem. Klienci dostosowują się do nowego sposobu robienia zakupów bez obsługi człowieka, a sposób ten staje się obowiązującym trendem. Koncepcja autonomicznych sklepów 24/7 zapewnia prawdziwą swobodę zakupów i warto zastanowić się, nad rozszerzenie jej na sklepy oferujące inne kategorie towarów, które mają potencjał, by stać się punktami w pełni bezobsługowymi.

Wspomniane powyżej nowe kategorie to:

  • Drogerie
  • Sklepy z wyrobami tytoniowymi
  • Sklepy dla dorosłych
  • Sklepy z zabawkami i upominkami
  • Sklepy z artykułami rzemieślniczymi

W ten sposób zapewniamy naszym klientom większą wygodę, elastyczność i swobodę zakupów w przyszłości oraz przesuwamy granice handlu.

Korzystanie z tożsamości bankowej zapewnia operatorowi maksymalne bezpieczeństwo sprzedaży i może być wykorzystywane do weryfikacji pełnoletności klientów. Połączenie z produktami, które mają dłuższy okres przydatności do spożycia i łatwiejszą logistykę niż żywność, otwiera interesujące możliwości. Wyższa sprzedaż i oszczędności dla handlowców to tylko jedno oblicze tego trendu. Kolejnym są nowe doznania klienta i zwiększona elastyczność dla samych klientów.

24-godzinny dostęp do usług

Każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, gdy w domu czegoś brakowało, a sklepy były już zamknięte. Sklepy bezobsługowe sprawdzają się nie tylko w takich sytuacjach. Nasz projekt ułatwia ludziom robienie zakupów i daje im możliwość robienia zakupów zgodnie z ich dostępnością czasową. Koncepcję 24/7 można również rozszerzyć na obszary usługowe, takie jak serwis narciarski i rowerowy. Bezobsługowość umożliwia oddanie nart do serwisu lub odebranie naprawionego roweru w dowolnym momencie, bez względu na porę dnia lub dzień tygodnia.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.