Hledat
Wprowadzenie > Detail Super zoo

Super zoo

Client
Super zoo
Segment
Materiały hodowlane
Realization
2019
Tags
Interiér, Prodejna, Kamenný obchod, Design, Branding, Interiér
About project

Zakupy nie będą już złem koniecznym, ale niezapomnianym doświadczeniem. Nasza unikalna koncepcja zapewniła to sprzedawcy artykułów dla zwierząt Super Zoo, który rozpoczął gruntowny rebranding swoich oddziałów. Dzięki rewolucyjnemu podejściu do wystroju sklepu, jego wyposażenia i merchandisingu, zwykły zakup zamieni się w fantastyczną przejażdżkę. Ta wyjątkowa koncepcja nie ma sobie równych na lokalnym rynku. Wyzywająca i długo planowana zmiana tożsamości korporacyjnej, której kulminacją jest otwarcie pierwszego unikalnego oddziału tego typu, ma pomóc znanej marce jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich klientów poprzez elementy, które pozwolą im postrzegać zakupy w sklepie stacjonarnym jako przyjemną czynność, którą będą chcieli powtórzyć.

Przed ogromnym i wyrafinowanym sklepem klientów powita nowe logo, a także starannie przygotowana identyfikacja graficzna, która będzie miała znaczący wpływ na przyszłą komunikację wizualną marki. Już po wejściu do sklepu klienci zauważą bezprecedensową zmianę w stosunku do tego, do czego byli przyzwyczajeni do tej pory; oddział obejmuje obszerną ekspozycję żywych zwierząt, gdzie będą mogli cieszyć się autentyczną naturą bezpośrednio w sklepie. Niezależnie od tego, czy są to wybiegi dla świnek morskich i królików, woliery dla papug Ara, czy symulacja pustyni Sonoran, gdzie można spotkać niespotykane gatunki z królestwa gadów, środowisko sklepu urzeka od pierwszego wejrzenia i przenosi klientów ze stresującego świata do beztroskiej oazy spokoju.

Znajduje się tam również strefa relaksu, w której można odpocząć na kanapie, ale także podziwiać świat akwarystyki, który czeka na nich w tej strefie relaksu, gdzie można zobaczyć płaszczki i meduzy księżycowe. Świat zwierząt przybliżany jest jednak klientom Super Zoo nie tylko poprzez niekłamaną wystawę przyrodniczą, ale także poprzez tzw. drzewo schronienia, gdzie znaleźć można informacje o zbiórkach charytatywnych, czy nowoczesny infokiosk, w którym zarejestrowana jest pełna oferta e-sklepu i gdzie bez obaw i trosk można złożyć zamówienie.

Dzięki naszym fantastycznym deweloperom, w przyszłości wszystkie sklepy marki zostaną przekształcone w inspirującą i ponadczasową sieć detaliczną, która ma potencjał, aby stać się drugim domem dla miłośników zwierząt.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.