Hledat
Wprowadzenie > Detail SPORTISIMO OSTRAVA

SPORTISIMO OSTRAVA

Client
Sportisimo s. r. o.
Segment
Hobby
Realization
Září 2021
About project

Modernizacja objęła również bardziej efektywne oznakowanie w pasażu, prowadzące potencjalnych klientów bezpośrednio do sklepu. Szybko uzyskają oni podstawowy przegląd lokalizacji każdej kategorii towarów przy wejściu, do których poprowadzi ich ulepszona ścieżka klienta. Dzięki wyraźnemu oznakowaniu, wskaże on klientowi właściwy kierunek i intuicyjnie poprowadzi go przez cały sklep. Eliminuje to stres z potencjalnie chaotycznego doświadczenia zakupowego i pozostawia jedynie przyjemne doświadczenie zakupowe.

Projektując wnętrza sklepów, zawsze myślimy o wysokiej jakości komunikacji w sklepie. Dzięki naszym elementom edukacyjnym możemy dać klientowi pełną niezależność przy wyborze towarów. Technologia cyfrowa umieszczona w całym sklepie jest następnie wykorzystywana przez klienta do nawigacji i wyszukiwania towarów. Pozwala to pracownikom skoncentrować się na prowadzeniu sklepu lub udzielaniu fachowych porad bez konieczności zadawania dodatkowych pytań.

Dodaliśmy nowe oświetlenie do wyposażenia sklepu, które wzmacnia przyjemną atmosferę całego wnętrza sklepu. Nie można się pomylić, pracując na powierzchni 1 252 m2. Dlatego po szczegółowym zaplanowaniu całego przeprojektowania zwróciliśmy szczególną uwagę na poprawność poszczególnych etapów i jakość prac częściowych.

Wkrótce po otwarciu sklepu nasz klient odnotował wzrost sprzedaży i świetny odzew ze strony swoich klientów. Nasza koncepcja połączenia długoterminowego nowoczesnego designu i doświadczenia klienta po raz kolejny sprawdziła się i przyczyniła się do ogólnej poprawy standardów sklepu.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.