Hledat
Wprowadzenie > Detail O2 digital

O2 digital

Client
O2 Czech Republic
Segment
Komunikacja cyfrowa
Realization
2020
About project

Spojrzenie w przyszłość cyfrowego handlu detalicznego zostało zaprezentowane na siedmiu stanowiskach prezentacyjnych wypełnionych najnowszą technologią. Ten cyfrowy wyświetlacz musiał spełniać wysokie standardy w zakresie demonstracji nowych technologii, takich jak BIG data, skanowanie twarzy, podpis cyfrowy itp. W tym celu opracowaliśmy wielofunkcyjne stojaki, które można dostosować do potrzeb konkretnej prezentacji, po prostu składając środkowe koło. 

Z drugiej strony duży, jasny okrąg stoiska definiuje przestrzeń boczną, dzięki czemu nikt nie może wejść na spotkanie, a klienci nadal czują się komfortowo podczas prezentacji wewnątrz okręgu. 

Centralny totem służy następnie jako nośnik dla 4 ekranów oraz wielu czujników i przetworników, które są związane z prezentacją każdego produktu. 

Podróż klienta jest ustawiona w taki sposób, że każdy odwiedzający musi przejść obok wszystkich produktów, a personel ma wystarczająco dużo miejsca, aby zwrócić się do niego osobiście. Poszczególne ekspozycje zostały następnie dopasowane pod względem zawartości do potrzeb podróży klienta i uszeregowane hierarchicznie. W bardzo krótkim czasie powstał wyświetlacz z elementami, które można łatwo zaimplementować do każdej innej prezentacji marki.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.