Hledat
Wprowadzenie > Detail O2 CENTRUM SZKOLENIOWE

O2 CENTRUM SZKOLENIOWE

Client
O2 Czech Republic
Segment
Telekomunikacja
Realization
2022
About project

Unikalne centrum szkoleniowe dla pracowników O2 przeszło całkowitą modernizację, podczas której zaprojektowaliśmy przestrzeń zgodnie z propozycją pracowni architektonicznej room411.architects, łącznie z wykonaniem zaprojektowanych przez nich nietypowych elementów wnętrza. Koncepcja oferuje nowe przestrzenie do szkoleń, na przykład w zakresie technologii audiowizualnych. Jest to możliwe dzięki dźwiękoszczelnym komórkom do nagrywania czystego dźwięku, dzięki przegrodom z pianki akustycznej, które ograniczają hałas otoczenia.

Odwiedzających już przy wejściu wita stylowe, podświetlane diodami LED logo O2. Korytarz jest następnie wyłożony pięcioma metalowymi konstrukcjami do umieszczania plakatów. Dzięki miedzianym klipsom można je łatwo przymocować i wymienić w razie potrzeby. W ten sposób wygląd przestrzeni można dostosować do aktualnych potrzeb klienta. Salę szkoleniową wyposażyliśmy w tablicę ścienną z dwiema przesuwanymi częściami - magnetyczną i pinezkową. Podstawę tablicy stanowi biała tablica do pisania markerem. Wykładowca może więc w pełni wykorzystać elastyczność tego elementu.

W ramach nowej koncepcji rozbudowano również części wspólne. Nowy aneks kuchenny lepiej wykorzystuje całą przestrzeń i daje pracownikom więcej miejsca na przekąski. Jasny blat wyspy kuchennej sprytnie kontrastuje z ciemnymi szafkami i podstawą wyspy. Kontrast ten podkreśla ogólną nowoczesność pomieszczenia. Oryginalną narożną sofę obiliśmy nową tapicerką z solidnej tkaniny, rozjaśniając całą część wypoczynkową.

Przemysłowy design uzupełniają metalowe konstrukcje sufitowe i minimalistyczny regał z uchwytami na naczynia. Te czarno-szare metalowe elementy zostały zestawione z zielonymi roślinami, które naturalnie rozświetlają przestrzeń. Konstrukcje sufitowe są również wyposażone w panele akustyczne, które pomagają wygłuszyć pomieszczenie. Wszystkie te elementy tworzą inspirującą i przyjemną przestrzeń do dalszego rozwoju i szkolenia pracowników.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.