Hledat
Wprowadzenie > Detail MALVÍK

MALVÍK

Client
Segment
Realization
2021
About project

Na pierwsze najważniejsze dni zaprojektowaliśmy koncepcję sklepu Malvík.

Sklepu, który jest najważniejszym punktem przed narodzinami dziecka.

Nacisk położono na graficzne przedstawienie postaci bociana i nieba. Wyraźna symbolika narodzin dziecka, a tym samym połączenie niezbędnych rzeczy na nadchodzącą datę porodu. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym zawsze można uzyskać wszystko, czego potrzeba do zaplanowania integracji nowego członka rodziny. Od wózków, fotelików samochodowych po drobiazgi nie tylko dla niemowląt, ale także dla mam. Kobiecość i bardzo lekka elegancja dzięki kolorystyce bieli i różu łączą się w każdym szczególe. Dekoracyjne, designerskie etykiety niektórych produktów tworzą ozdobne wyspy, na których produkty są wyjątkowe. Emocjonalna potrzeba bycia podekscytowanym, a jednocześnie bardzo spokojnym i gotowym na pierwszą chwilę, wszystko to łączy postać bociana i przedstawienie błękitnego nieba.

Drewniane elementy pływające 3D, takie jak bociany, chmury i światła, wzmacniają poczucie, że naprawdę jesteś we właściwym miejscu. W sklepie dwa światy - ten na niebie i ten na ziemi - są połączone.

Brakuje Ci czegoś na te wszystkie ważne pierwsze dni?

Malvík to właściwy sklep dla matek i dzieci, w którym można nie tylko zrobić zakupy, ale także uzyskać cenne inspiracje na miejscu. Dlatego znajdziesz tu kącik inspiracji na temat tego, jak może wyglądać pokój dziecięcy, pokój zabaw dla niemowląt, kącik do przewijania i karmienia oraz wiele innych inspiracji. Jest tu wszystko, czego potrzebujesz w pierwszych dniach życia.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.