Hledat
Wprowadzenie > Detail KETRIS

KETRIS

Client
KETRIS s.r.o.
Segment
Materiały hodowlane
Realization
2022
About project

Dwa piętra pełne sprzętu nie tylko dla hodowców zwierząt, ale także dla entuzjastów jeździectwa. W sklepie można znaleźć wszystko, od odzieży jeździeckiej po uprzęże. Praktyczny układ sklepu, przejrzyste rozmieszczenie asortymentu i ponadczasowy wygląd wnętrza sprawiają, że sklep jest przytulnym miejscem do robienia zakupów.

Asortyment produktów jest wyraźnie podzielony na kategorie w zależności od zastosowania i rodzaju sprzętu. Nazwy poszczególnych kategorii są widoczne z każdego zakątka sklepu, co ułatwia orientację w sklepie. Drewniane i ziemiste odcienie prezentują miłość do natury i rolnictwa. Połączenie drewna, ciemnej szarości i kontrastujących zielonych kolorów oddaje tożsamość marki zgodnie z jej Brand Manual. Drewniana podłoga i drewniany wystrój również tworzą rustykalną atmosferę, którą uzupełnia świeża zieleń. Komfort podczas zakupów gwarantują dwa fotele w poczekalni, gdzie klienci mogą odpocząć lub spokojnie przyjrzeć się produktom.

W wystroju dominują lampy w kształcie podkowy, które oprócz designu przyczyniają się również do idealnego oświetlenia produktów. Wisienką na torcie sklepu jest replika konia, która służy do prezentacji towarów i jako wyrafinowana osłona grzejnika. Miłośnicy jeździectwa i entuzjastyczni hodowcy będą wiedzieć, że są we właściwym miejscu, gdy tylko wejdą do sklepu.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.