Hledat
Wprowadzenie > Detail GEOX & ALDO

GEOX & ALDO

Client
Exx s.r.o.
Segment
Odzież i akcesoria
Realization
2023
About project

W centrum handlowym POP Airport Tuchoměřice i Freeport Fashion Outlet Hata znajdują się innowacyjne, nowoczesne sklepy, które mogą pochwalić się oryginalnym designem i ofertą, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. 

W ramach przygotowań do realizacji projektu podjęto wiele starannych kroków, w ramach których dostarczyliśmy kompletne wyposażenie sklepu, takie jak: regały na buty i torebki wyposażone w oświetlenie LED, centralne gondole na buty, boksy ekspozycyjne na buty i manekiny, stojaki na odzież oraz zespół stojaków na odzież i torebki. Każdy szczegół został przemyślany tak, aby ułatwić klientom wybór i stworzyć atrakcyjną prezentację towarów. 

To, co wyróżnia projekt, to połączenie dużej marki z przystępnym cenowo designem. 

Podczas realizacji projektu udało się obniżyć koszty do niezwykle niskiej kwoty w porównaniu z innymi realizacjami, co jest niezwykłym osiągnięciem, biorąc pod uwagę wysoką jakość prac. Sklep został ukończony w mniej niż 4 miesiące. Jeśli chodzi o projekt, wybrano dekor drewnopodobny w połączeniu z jasną szarością, tworząc nowoczesną i elegancką atmosferę. Styropianowe logo zostało wykorzystane do podkreślenia marki, a regały dostarczone przez klienta zostały przeprojektowane, aby jak najlepiej pasowały do ogólnej koncepcji i zapewniały maksymalne oszczędności.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.