Hledat
Wprowadzenie > Detail CK FISCHER A EXIM TOURS

CK FISCHER A EXIM TOURS

Client
FISCHER, a. s.
Segment
Usługi
Realization
2022
About project

Idealna harmonia dwóch marek w jednym koncepcie - tak można opisać nowo otwarty oddział biura podróży Fischer. Nowa ikona i linia świetlna w kolorach obu firm w elegancki sposób wyrażają połączenie CK Fischer i Exim Tours. 

Koncepcja tego oddziału opiera się na wystroju wnętrz CK Fischer. Dla klientów CK zaaranżowaliśmy wygodną poczekalnię z meblami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów. Jest ona wizualnie oddzielona designerską okładziną ścienną od strefy spotkań. Klienci mogą napić się kawy, naładować telefon i obejrzeć oferty docelowe na ekranach LCD. W ten sposób klienci mogą stworzyć odpowiedni wakacyjny nastrój w spokojnej atmosferze drewnianych paneli i przyjemnego oświetlenia.

Nowo zaprojektowane biurka są bardziej przyjazne nie tylko dla klientów, ale także dla pracowników. Pomiędzy stanowiskami znajdują się zielone rośliny lub wspólna drukarka, co wizualnie oddziela stanowiska pracy. Wsparliśmy to również przestrzenią magazynową po stronie personelu. W pewnym stopniu zapewnia to barierę wizualną, a przede wszystkim dźwiękową, dzięki czemu pracownicy nie przeszkadzają sobie nawzajem i mają spokój podczas obsługi klientów. Funkcjonalność koncepcji wspiera designerski "zderzak" - czyli wyłożenie tylnej ściany do wysokości szafek, co zapobiega obijaniu ściany przez krzesła operatorów. Jednocześnie wybraliśmy wygodne siedzenia zarówno dla pracowników, jak i klientów, aby dopasować je do potrzeb spotkania.

Istotną cechą koncepcji i całej przestrzeni jest mapa złożona z małych lustrzanych kropek, które symbolizują globalny zasięg każdego miejsca turystycznego w odbiciach światła. Ograniczając wysokie szafy na całym obwodzie i dodając rośliny do przestrzeni, stworzyliśmy przyjemne środowisko, które kontrastuje z istniejącą koncepcją projektową.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.