Hledat
Wprowadzenie > Detail BIURA FIRMY ROSSMAN

BIURA FIRMY ROSSMAN

Client
ROSSMANN, spol. s r. o.
Segment
Urzędy
Realization
2023
About project

Biura Rossmann wyposażyliśmy w nietypowe meble. Odwiedzających wita nowoczesna, minimalistyczna recepcja. Czerwona lada, sofa i logo firmy naturalnie wyróżniają się na białym i jasnoszarym tle. Dwie przestronne kuchnie stanowią tło dla pracowników. Pierwsza z nich utrzymana jest w drewnopodobnej stylistyce, z czarnymi stołkami barowymi i zielonymi roślinami. Drugi aneks kuchenny w kolorze białym jest ponownie uzupełniony wyspą kuchenną z trwałego laminatu wysokociśnieniowego. Naturalność otoczenia podkreśla jesionowa boazeria, która w niektórych miejscach zastępuje zwykłe białe ściany. 

Posiadamy własną halę produkcyjną. Dostarczamy wyposażenie do biur, sklepów i innych obiektów komercyjnych. Nasze portfolio obejmuje najnowsze technologie druku, produkcji metalu i tworzyw sztucznych. Nasza własna stolarnia jest w pełni wyposażona zarówno do seryjnej, jak i nietypowej produkcji na zamówienie.

Oprócz produkcji nietypowego wyposażenia na zamówienie, współpraca z firmą Rossmann obejmowała również modyfikacje budynków wykonywane przez nasz dział budowlany MORIS construction.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.