Hledat
Wprowadzenie > Detail novinky Projekt MORIS ponownie zwyciężył w konkursie POPAI Awards w Czechach - zdobył 4 nagrody

Projekt MORIS ponownie zwyciężył w konkursie POPAI Awards w Czechach - zdobył 4 nagrody

W czwartek ogłoszono zwycięzców konkursu POPAI Awards w Czechach za rok 2021, w którym rywalizują wiodące czeskie firmy w dziedzinie POP i komunikacji detalicznej. Tegoroczna edycja była ponownie niekonwencjonalna dzięki zamówionym środkom. Był ogromny entuzjazm w projektowaniu MORIS, ten rok był dla nas udany - zebraliśmy 4 zwycięskie nagrody w różnych kategoriach, a które to były, podsumowuje dyrektor handlowy Adam Klofáč. Dodatkowo mamy konkurs w Paryżu - POPAI Awards Paris.

1. nagroda specjalna w kategorii DOSKONAŁA REALIZACJA dla projektu SAUNA WORLD SAUNIA


2. + zwycięzca w kategorii usług 

Udany projekt budowlany, który zrealizowaliśmy dla największej sieci saun SAUNA WORLD w Czechach, otwartej w OC CENTRAL Kladno. Elegancki drewniany znak SAUNIA, który wita gości, od samego początku zapewnia, że wkraczają oni do wyjątkowo zdrowej przestrzeni, w której ich ciało naprawdę się zrelaksuje. Cały nasz zespół, od MORIS design po nasz dział budowlany MORIS construction, był zaangażowany w tak szeroko zakrojone przygotowania i realizację. W ten sposób byliśmy w stanie zbudować świat sauny od kompletnej konstrukcji po produkcję wnętrza.

3. nagroda specjalna w kategorii DOSKONAŁA REALIZACJA za projekt KONCEPCJA SKLEPU MALVIK

Sklep, który jest najważniejszym punktem przed narodzinami dziecka. Nacisk położony jest na graficzne przedstawienie bociana i nieba. Wyraźna symbolika narodzin dziecka, a tym samym połączenie niezbędnych rzeczy na zbliżający się termin porodu. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym zawsze można uzyskać wszystko, czego potrzeba do zaplanowania integracji nowego członka rodziny. Emocjonalna potrzeba bycia podekscytowanym, a jednocześnie bycia bardzo spokojnym i gotowym na pierwszą chwilę, wszystko to łączy się z postacią bociana i przedstawieniem błękitnego nieba. Drewniane elementy pływające 3D, takie jak bociany, chmury i światła, wzmacniają poczucie, że naprawdę jesteś we właściwym miejscu. W sklepie dwa światy - ten na niebie i ten na ziemi - są połączone.

4. nagroda specjalna w kategorii DOSKONAŁA REALIZACJA dla projektu KIOSEK (SKLEP W SKLEPIE) VODAFONE

Został zaprojektowany z elastycznych modułów, które oprócz różnych opcji rozmiaru, umożliwiają wielokrotny montaż i demontaż oraz pozwalają na trudne przenoszenie podczas relokacji. Prosta i czysta konstrukcja pozwala wyróżnić branding, który jest skierowany prostopadle do przepływu klientów, a dzięki kolorystyce staje się łatwo i intuicyjnie rozpoznawalny nawet z odległych stref pasaży handlowych. Proste i czyste linie uzupełnia obszar prezentacji produktów, który jest przyjemnie oświetlony.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.